Préparez het terug naar school voor de lunch box kind beschikbaar op Hopono !

 

Hopono Shop biedt nuttige producten met een vleugje design voor bijna vijf jaar nu. Ons concept is de combinatie van het leven-stijl met elegantie voor objecten hoog in de kleur die u kunt gebruiken om u te helpen in het dagelijks leven.

 

Werkt op vier assen (huis, kinderen, reizen en trends), Hopono biedt u producten die opnieuw teleggen aan de ecologische vereisten : het lunch box BPA-vrij met zadeltassen voor het vervoeren van je aankopen, wij willen graag kiezen voor objecten die u helpen om het milieu te beschermen.

 

Ons team streeft ernaar om altijd de goederen van merken of ontwerpers weinig bekend in Frankrijk, zodat u kunt zoeken naar pareltjes handig ! Deze maand, neem een kijkje in ons assortiment lunchbox kind dat kleine met hen naar school om hun lange dagen in de école.

De basis : het flesje water en de lunchbox kind

 

U hebt zeker al gehoord van de bento box, deze lunch dozen die moeders japanse zorgvuldig voor te bereiden voor hun kinderen. Dit is onze inspiratie om u te presenteren met lunchbox kind in verschillende kleuren met patronen grappig zijn. Het vak maaltijd kind Bee Lunch kit van Skip Hop is opgebouwd uit twee compartimenten, waardoor uw kind om verschillende gerechten op de school. U loopt niet het risico van lekken : deze lunch box is BPA, ftalaten en PVC is égeestigheide rubber afdichtingen en is eenvoudig te reinigen, zelfs in de vaatwasmachine.

Denk ook aan het kopen van een thermoskan of een fles water elke kleur, zodat uw kind kan met hem thee of water en gehydrateerd blijven de hele dage.

Lunch box koeler kinderen en volwassenen

 

Breng zelfgemaakte maaltijden naar school is veel gezonder en goedkoper dankopen broodjes bij de cafétéria. Waarom niet genieten van eenvolwassene ? Heeft cgenomen uit ons assortiment van lunchbox kind, vindt u dozen en zakken met kleding met moderne ontwerpen, bedoeld voor volwassenen. Met de Tas, geïsoleerde lunch bag in polka dot Gastronomisch Uitje van het merk of de Lunch Bag spécifiquement conçu te nemen van de vrucht, lunch op de meest stijlvolle van al uw office !

Als u wilt touch en zie met uw eigen ogen de lunch box geïsoleerd kid en andere producten die door ons team, een afspraak in één van de winkels hopono.

Wij blijven tot uw beschikking voor verdere informatie over de producten, onze merken, en zelfs cadeau-ideeën.